Ürünlerimiz

Infocus Screenplay 110

Açıklama

Infocus Screenplay 110 projeksiyon için, iki farklı aksam çeşidi ile satışa sunulmaktadır. Ürünü kasalı reflektörlü olarak veya sadece reflektör kısmını satın alabilirsiniz. Infocus Projeksiyon lambası Orijinal** parçalar kullanılarak üretilmiş ürünlerimiz arasındadır.

Betavizyon Projeksiyon; en geniş projeksiyon lamba stoğu ile Sektörün önde gelen projeksiyon lamba satış firmasıdır. Günümüzde kullanılan projeksiyon cihazlarında; PHILIPS, USHIO, OSRAM, PHONOIX, IWASAKI marka projektör lambası kullanılmaktadır.

Infocus Screenplay 110 Projeksiyon Lambası için, projeksiyon cihaz modeli ve lamba gücüne göre, 1 Yıl süre ile 1000 saat ile 2000 saat arasında kullanım garantisi verilmektedir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Orijinal** sözcüğü lambanın üretici firmasını temsil etmektedir. (PHILIPS, USHIO, OSRAM, PHONOIX, IWASAKI)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Infocus Screenplay 110” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Betavizyon Projeksiyon 2000 yılından bu güne projeksiyon cihazları konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olmakla beraber projeksiyon lamba satışı, projeksiyon bakımı ve marka bağımsız projeksiyon servisi ile siz müşterilerine daima kaliteli hizmetler sunmaktadır.

  ADRES

  İskenderpaşa Mh. Feyzullah Efendi Sk. No: 25 Fatih - İstanbul - TURKEY

  TELEFON

  +90 212 521 57 50

  E-POSTA

  info@betavizyon.com.tr

  Cart