Projeksiyon Lambası

Bünyesinde lamba satış ve teknik servis hizmetlerini bulunduran firmamız tüm marka ve modellerde her zaman stok garantili projeksiyon lamba satışı yapmaktadır.

Projeksiyon cihazların ışık veren lambası belirli bir kullanım ömrüne sahiptir.

Projeksiyon lambaları ömrü , cihazınızın özelliklerine, lambanın kalitesine, kullanıldığı alanına ve ürün modeline bağlı olarak 1000 saat ila 6000 saat arasında değişmektedir.

Betavizyon Projeksiyon olarak sadece “Orijinal Projeksiyon Lambası” ( PHILIPS, USHIO, OSRAM, PHONOIX, IWASAKI ) satışı yapmaktayız.

Projeksiyon lambalarımızın garanti süresi 1 yıl süresi içerisinde, marka modele bağlı olarak 1000 saat ile 2000 saat arasındadır. En uzun lamba garantisi veren firmalar arasındayız.

Türkiye’nin lider projeksiyon lamba satış servisi olarak siz müşterilerimize her zaman orjinal ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Bu çözümlerimiz içinde Kamu kurumları, Okullar,  Dershaneler,  Sağlık kuruluşları ve bireysel kullanıcılar gibi bir çok sektöre hizmet vermekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

  Betavizyon Projeksiyon 2000 yılından bu güne projeksiyon cihazları konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olmakla beraber projeksiyon lamba satışı, projeksiyon bakımı ve marka bağımsız projeksiyon servisi ile siz müşterilerine daima kaliteli hizmetler sunmaktadır.

  ADRES

  İskenderpaşa Mh. Feyzullah Efendi Sk. No: 25 Fatih - İstanbul - TURKEY

  TELEFON

  +90 212 521 57 50

  E-POSTA

  info@betavizyon.com.tr

  Cart