Ürünlerimiz

Hitachi CP-X880

Açıklama

Hitachi CP-X880 marka projektör için, iki farklı lamba aksamı bulunmaktadır. Projeksiyon lambasını Dilerseniz kasalı reflektörlü olarak veya sadece reflektör kısmını satın alabilirsiniz. Hitachi Projeksiyon lambası Orijinal** parçalar kullanılarak imal edilen ürünlerimiz arasındadır.

“Betavizyon Projeksiyon” en geniş projeksiyon lamba stok imkanı ile Türkiye’nin önde gelen projeksiyon lamba satış firmasıdır. Günümüzde kullanılan projeksiyon cihazlarında; PHILIPS, USHIO, OSRAM, PHONOIX veya IWASAKI marka projektör lambaları kullanılmaktadır.

Hitachi CP-X880 Projektör Lambası için, projeksiyon cihaz modeli ve lamba gücüne göre, 1 Yıl süre ile 1000 saat ile 2000 saat arasında kullanım garantisi verilmektedir. Ürün ve stok bilgisi için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

En uzun süre lamba garantisi sadece Betavizyon Projeksiyon’da

Orjinal** kelimesi lambanın ana üretici firmasını temsil eder. (PHILIPS, USHIO, OSRAM, PHONOIX veya IWASAKI) )

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Hitachi CP-X880” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Betavizyon Projeksiyon 2000 yılından bu güne projeksiyon cihazları konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olmakla beraber projeksiyon lamba satışı, projeksiyon bakımı ve marka bağımsız projeksiyon servisi ile siz müşterilerine daima kaliteli hizmetler sunmaktadır.

  ADRES

  İskenderpaşa Mh. Feyzullah Efendi Sk. No: 25 Fatih - İstanbul - TURKEY

  TELEFON

  +90 212 521 57 50

  E-POSTA

  info@betavizyon.com.tr

  Cart